Školské vianočné trhy

19.12.2017

Máte už darčeky pre svojich blízkych? Ak ste zavítali na školské vianočné trhy, tak určite áno. Každý, kto navštívil tradičný predaj detských výtvarných prác, odchádzal s plnými rukami.

Potrebujete potešiť mamičku? Nech sa páči - srdiečko z lásky a voňavý medovníček. Nechcete zabudnúť na otecka? Určite ho poteší vlastnoručne vyrobený svietnik, venček či podkova pre šťastie. Anjelik pre babičku, zvonček pre sestričku, pohľadnica pre deduška... Na svoje si prišli nielen deti, ale aj dospelí. Výrobky každej triedy sa predbiehali v nápaditosti a rôznorodosti. Od tradičných hviezdičiek a stromčekov z papiera až po ligotavé a bohato zdobené vianočné dekorácie. Rôzne farby, materiály, využitie. Jedno však mali spoločné. Každé z detí priložilo k svojmu výrobku aj kus srdiečka. Šikovné detské rúčky vdýchli do obyčajných vecí rozprávkové čaro, ktoré k Vianociam už tradične patrí.

Veríme, že aj prostredníctvom našich prác zavíta do každej z domácností sviatočná atmosféra, porozumenie a láska. Prajeme všetkým veselé Vianoce.